MuggleNet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuggleNet

AnasayfaKapiLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vedasız Giden | One Shot

YazarMesaj
Elle Fanning

Elle Fanning

Kadın Mesaj Sayısı : 3
Evcil Hayvani : Kedi
Asa : Murver Asa
Hangi Bolum : Vedasız Giden | One Shot H_Gryffindor

Vedasız Giden | One Shot Empty
MesajKonu: Vedasız Giden | One Shot   Vedasız Giden | One Shot Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 3:56 pm

Vedasız Giden | One Shot | Tanıtım ve Ön Söz

Merhaba arkadaşlar ben Gaye ve bu benim yazdığım ilk One Shot denemem . Daha önce Hayran Hikayesi yazmıştım ancak hepsini uzun soluklu olarak yazmıştım . Çünkü One Shot hikayelerden pek hoşlandığım söylenemez . Bunun nedeni de mutsuz son ile bitmeleri . Ama fark ettim ki değişik bir şeyler yapmanın zamanı geldi . İşte bundan dolayı bir ilki gerçekleştiriyorum . Bu arada unutmadan söylemek istiyorum ; bu ilk One Shot denememi yazarken bana
yardım eden arkadaşım Ayça ' ya çok teşekkür ediyorum . Kendisi bana bu konuda çok yardım etti . Aslında onun da ilk One Shot denemesi oluyor bu . Ayça ' da benim gibi daha önce Hayran Hikayeleri yazmıştı ama o da One Shot hikayelerden hoşlanmadığından hiç One Shot yazmamıştı . Kısacası Vedasız Giden bizim için bir ilk olacak .
Ne demişler her şeyin bir ilki vardır . Umarım beğenirsiniz . Okumanız ve yorum yapmanız dileği ile saygılarımı sunuyorum.

Vedasız Giden | One Shot | Tanıtım ve Ön Söz
]

Belkide mutluluk bizi sarmak için bekliyordur ama hayatımızı karartan bir olay ile karşı karşıya kalırız ve sönüp gideriz .
Oysa arkamızda neler bıraktığımızı bir bilsek .
Hayaller vardır gerçekleşeceği sırada bir olay ile yok olup giden .
Mutluluklar vardır gerçekleşemeden karamsarlığa dönüşen
VE
Acılar vardır insanın kalbini bir hançerden bile daha ağır yaralayan .
Biri öldüğünde insanın kalbinde kırk mum yanarmış ve her gün mumlardan biri sönüp yok oluverirmiş .
Mumlardan her gün bir tanesi sönüp yok olurken kırkıncı gün sadece tek bir mum sönmez yanarmış .
Bu da demek oluyor ki vedasız giden olur ancak vedasız gitti diye unutulan olmaz .
Ne kadar tuhaf değil mi ? Ölüm gelip sevdiklerini alıyor ve sen hiç bir şey diyemiyor , buna izin veriyorsun .
Zaten ölüm bizlere sormuyor ki .
Zaman geldiğinde alıyorum diyor ve gidiyor .
İşte bu acının , işte bu asıl acının hikayesi ...

Vedasız Giden | One Shot
1 sayfadaki 1 sayfası